články

Honza bude na Anno 2009

17. února 2010 v 19:38 | KajushQa
V přímém přenosu televize Nova budou už tuto sobotu v Hudebním divadle Karlín předány prestižní ceny ankety ANNO 2009. Kdo si odnese ocenění se zatím neví. Známí jsou už ale učinkující. Jan Bendig mezi nimi chybět nebude. Společne s Ilonou Csákovou zazpívají song Óh Happy Day. Představí se i další superstar například Markéta Konvičková si zazpívá s Tomášem Klusem, Denis Lacho s Evou Farnou a Ben Cristovao vystoupí společně s Darou Rolins. Přímý přenos z předávání cen ANNO 2009 začíná v sobotu 20.2. ve 20 hodin na TV NOVA. Moderuje Leoš Mareš.

HONZA NA NÁVŠTĚVĚ V DĚTSKÉM DOMOVĚ

15. února 2010 v 15:39 | KajushQa

Po svém sobotním vystoupení v Kramolíně u Nepomuku se Honza vydal na návštěvu holek a kluků do dětského domova v Nepomuku. Tamní děti se nedostaly na jeho koncert a tak zajel Honza za nimi. Neskrývaná radost a slzy dojetí, přivítaly přivítaly Honzu v překrásném prostředí. Děti Honzovi ukázaly své pokojíčky ale i hračky. Holky nespustily oči z Honzy ani na okamžik a chlubily se, že viděly všechna finálová kola Československé SuperStar. ,,Mají to tady děti moc hezký, to je vidět, že ti, kteří tady o ně pečují, je mají moc rádi." Řekl Honza když se loučil. Ale jaká by to byla superstar, kdyby nezazpívala a tak si děti společně s Honzou a bezvadnými tetami zazpívaliy onu slavou ,,Dělovou ránu".

Dnes Valetýnský Narozeninový koncert!

14. února 2010 v 11:19 | KajushQa

Co bude honza zpívat na superkoncertě v Praze?

13. ledna 2010 v 14:06 | KajushQa
Karel Gott - Bum Bum Bum (Dám dělovou ránu)
Queen - Don't Stop Me Now


Pořadí Honzy v semifinálových kolech

7. ledna 2010 v 14:48 | KajushQa
Nova zveřejnila pořadí všech finalistu v semifinélovích kolech. Ukázalos e že Honza vůbec nebyl favotitek soutěže, jak se všude psalo. Myslela sem že budete teda všude o hodně víš... ti lidi sou fakt blbí už :/ Jeho největší uspech byl v 3. kole, kde zpíval Heal the world. Skončil tam na 3.místě.

1. FINÁLOVÉ KOLO
Chodúr Martin
Stará Dominika
Bagárová Monika
Cristovao Ben
Šenková Leona
Šmajda Miroslav
Konvičková Markéta
Bendig Jan
Lacho Denis
Ištvancová Paulína
Puskailer Thomas
Balogová Nikoleta

Monika Bagárová: Pro mě je vítěz Bendig

5. ledna 2010 v 21:31 | KajushQa
Monča byla dneska na chatu a ptali se ji i hodně na Honzu. Tak sem to tady shrnula :)

Měla si něco s Bendigem? S Lachem Vám to sluší..... :D
Nene s Bendigem jsem nic neměla :-D

Zajímalo by mě, jestli jsi to více přála Chodůrovi nebo Šmajdovi? Myslela jsi sis, že bys mohla vyhrát? (já jsem v to věřila :-) )
Ahojky,Verčo děkuji já tobě přeji to samé.To se nedá říct komu víc jsem víteství přála..oba dva jsou super!! I když pro mě vítěz byl Bendig!! :-)
?A jestli jsi v hloubi duši zamilovaná do Bendiga nebo jestli je to jen opravdu kámoš??To víš napsalo se toho hodně tak se jen ptám:-)
Ahojky,já a Bendig jsme nejlepší kamarádi :-)
ahoj miniko slyšela jsem že z honzou budete mít duet chcete spolu taky vydat CD?
Ahojky,no s Honzou chceme určitě vydat písničku kterou si spolu zazpíváme :-) Ale cede..vydá asi každý sám !!:-)

Honza s Mončou připravují duet :)

4. ledna 2010 v 14:30 | KajushQa
Finalisté Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) a Monika Bagárová (15) už připravují společnou písničku! Ještě před velkým finále soutěže se Bendig pustil do skládání a sám napsal celý anglický text duetu.
reklama
Zpěvák si pochvaloval, že to šlo dobře. "Hrozně rád píšu texty písniček. Mnohem víc mi to teda jde v angličtině než v češtině," svěřil Blesku Bendig s tím, že duet s Monikou měl složený velmi rychle.
"Přesně jsem věděl, jaká ta písnička má být, takže s tím nebyl žádný problém," přiznal Honza. Nechtěl prozradit, o čem písnička bude ani jak se bude jmenovat. "Je to překvapení, nechci to zatím říkat. Ještě k tomu nemáme hudbu, ale už nám ji připravují. Moničina rodina se zná se spoustou skladatelů, takže už nám jeden z nich dělá muziku," dodal Honza.

Zítra Supersilvestr na Markýze!

30. prosince 2009 v 11:49 | KajushQa
Zítra ve 22:00 bude na Markíze šou Supersilvestr. Bude to něco jako parodie na superstar. A superstaristi tam taky budou :) Budou zpívat písničky z hvězdama. Ale jenom někteří. A Honzíka ještě neukazali ani ve videu. Takže tam asi z hvězdou vystupovat nebude :( Ale tak to nevadí :) Určitě ho tam nějak uvidíme :)
Tak se nezapomente dívat :)

Jan Bendig: Další vánoční rozovor

28. prosince 2009 v 14:29 | KajushQa
Řízek nebo kapr?
řízek..nemám rád ryby.

Domácí cukroví nebo kupovaný cukroví?
Domácí cukroví. Kupovaný cukroví nejsou tak dobrý jako od mámy.

Stromeček umělý a nebo živý?
Živý protože umělý není jako živý.

A dárky kupované nebo ručně dělané?
Kupované.

Honzík chtěl na vánoce plyšového krtka! :)

27. prosince 2009 v 11:09 | KajushQa
Pomáháš doma s předvánočním úklidem?
Moc mě to nebaví, ale snažim se.

Kdo u vás peče cukroví?
Mamka a všichni jí pomáháme. To mě baví.

Jak obvykle trávíte Štědrý den?
V rodině nás je hodně, takže jsem nejprve s rodiči a sourozenci a pak, když rozbalíme dárky, sejde se i zbytek rodiny a je nás opravdu požehnaně. Večer máme klasický, jako každý.

Co by jsi chtěl najít pod stromečkem?
Obrovského plyšáka. V hračkářství jsem viděl obrovského krtka, ten by mě letos potěšil.

Na jaký vánoční zážitek jen tak snadno nezapomeneš?
Pamatuji si na jedny z nejkrásnějších Vánoc, když jsem dostal vláčky přez celej pokoj. Bylo mi asi deset let a rád na to vzpomínám.

Jak šel čas s Janem Bendigem

26. prosince 2009 v 12:19 | KajushQa
Jan Bendig

Bezprostřední a spontánní. Tak na nás působí Jan Bendig. Někdo by řekl, že je až moc dětinský, ale to k němu prostě patří, stejně jako pištění náctiletých fanynek a hromady plyšáků. Honza je sám o sobě výrazný typ, takže stačila jen malá změna účesu a elegantnější styl v oblékání a rázem se zrodila hvězda
Blesk.cz

Jan Bendig: Na Vánoce přijede 200 příbuzných!

23. prosince 2009 v 18:00 | KajushQa
  Rodina ve složení (zleva) bratr Marcel (10), tatínek Jan (38), maminka Marie (36) a bratr 
Gejza (21). Jen sestra Marie (19) na fotografi i chybí.

.
Romský finalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (15) prožije pro leckoho opravdu podivuhodné Vánoce! U štědrovečerní tabule se mu totiž má sejít na dvě stovky členů jeho početné rodiny, která si proto bude muset pronajmout celou místní sokolovnu!

"Moji rodiče si na Vánoce vždycky pronajímají buď malou sokolovnu nebo hospodu a tam všichni společně slavíme. Nás je v rodině hrozně moc. Z otcovy strany 120, z matčiny kolem 80," svěřil se Bendig.

Místo koled se tak u Bendigů hraje na cimbál s zpívá se »O pošári avel«. "Na Štědrý den jíme kromě klasického bramborového salátu a kapra i romské speciality jako například goja, což jsou plněné kukuřičné placky. Nebo máme ještě pálivé omáčky, polévky, hromadu zeleniny a nechybí ani grilované prase," říká mlsně mladý talentovaný zpěvák.

Jelikož si ale rodina poslední dobou kvůli SuperStar Honzy moc neužila, uvažuje Bendigův tatínek, že tentokrát by mohla oslava probíhat přece jen komorněji.

Rozhovor s Honzou v Hradeckém deníku

23. prosince 2009 v 11:09 | KajushQa
Zajímalo by mě, kolik sis sám sobě za celou soutěž poslal SMS. Teď už je to jedno, tak bys to mohl prozradit.
Nikdy jsem si neposlal ani jednu SMS, i když kreditu jsem měl plný telefon. Navzájem jsme si ale s ostatními finalisty SMS posílali.

I přesto, že jsi nevyhrál, věřím, že se neztratíš. Která písnička se ti zpívala nejlíp a proč? (
Nejlíp se mi zpívala písnička Don´t stop me now, protože byla živá a mohl jsem se při ní ukázat a udělat show. Opravdu jsem si to užil.

Od dneška se prodávají lístky na pražský koncert finalistů!

21. prosince 2009 v 16:50 | KajushQa
Superstar ještě nekončí. Všichni finalisté to roztočí v 02 aréně na velkolepém koncertu.
Nemáte ještě vánoční dárky pro své blízké? Máme pro vás skvělý tip! 16. ledna 2010 od 17 hodin se uskuteční SuperKoncert v pražské O2 aréně.

Rezervaci vstupenek prostřednictvím internetových stránek SAZKA TICKET lze uskutečnit od 23.12. 2009.
Ceny vstupenek se pohybují od 390 do 590 Kč.

Já kdybych nebydlela na druhem konci republiky, tam hned jedu! Hrozně ráda bych je viděla živě. Hlavně Honzu :*

Koho tipuje jako superstar Honza?

20. prosince 2009 v 11:09 | KajushQa
Už dneska večer se rozhodne, kdo bude československá superstár. Jestli Martin Chodůr nebo Miro Šmajda. Martin je výborný zpěvák, ale Šmajda zaujal pubertačky...Co si myslí Honza??

"Lidi si za SuperStar zvolí Mira Šmajdu, no SuperStar je Martin Chodúr"

Plakáát Honzy v BG!

16. prosince 2009 v 19:09 | KajushQa
V aktualním čísle časopisu Bravo girl je plakát Honzy!!! áá ja se tak těším až si ho vyvěsím :) Tak si ho Honem kupte než bude pozdě! Vychazí už zítra a bude v prodejí 2 týdny! :)
↓ To je on ↓

eh.. ským přišel Honza o panictví??

16. prosince 2009 v 13:57 | KajushQa
Kolem mladého sympaťáka se během jeho zvyšující se popularity v soutěži sesypala spousta fanynek, které by daly cokoliv za to, aby se mohly v blízkosti Bendiga ocitnout alespoň na chvíli. Kdyby ale tušily, že roztomilý klučík není tak nevinný, jak vypadá. V osobním životě totiž bude asi pořádný divoch.

Podle našich informací přišel o panictví Honza s osmnáctiletou dívkou, kterou by měla být podle všeho jistá Kateřina z Hradce Králové, odkud exfinalista pochází. "Všechno je to pravda. Náš vztah jsme ale museli ukončit, protože jsme na sebe neměli moc času. Dodneška si ale pravidelně píšeme esemesky," přiznal se stydlivě Bendig.

Vyřazování po sedmém finálovém kole Česko Slovenské SuperStar patřilo mezi jedno z nejsmutnějších. Po tom, co moderátoři oznámili ukončení Jana Bendiga v soutěži, se strhla doslova lavina obrovských emocí, které vyvolaly doslova česko-slovenskou tragédii v historii této soutěže.

PS: Já si myslím že do toho nikomu nic není. Media zas nemají o čem psát :D

Honza si nerozuměl s Hejmou!

13. prosince 2009 v 17:31 | KajushQa
Kdo ti byl s porotců takový nejsympatičtější?
No tak... Všichni 4 byli uplně skvělí. S každým se dalo povídat uplně o všem. A nejvíc jsem si rozumněl s Palou. A taky Martou a Darou. S Hejmou ani tak né. S ním jsem nikdy nedal řeč. Já sem ho pozdravil zeptal sem se jak se má a on dobrý. To je tak všechno.

Takže nebyl takoví komunikativní vůči vám soutěžícím?
No tak jako... Bavil se takto jako s některýma ale mě to k němu ani nějak netáhlo.

Takže ti nebyl v podstatě sympatický?
Ani ne.. tak jako... jo.. trošku jo. Větší vztah jsem měl spíš k ostatním.

Jak ted bude vypadat tvoje studium. Protože kvůli superstár si toho hodně vynechal?
Tak budu to muset stíhat. Budu muset dokončit školu a pak jdu na konzervatoř.

Honza už pracuje na nové písničce Never give up!

12. prosince 2009 v 14:23
Vyřazený superstárista Jan Bendig má už ve všem jasno! Velmi rád by si totiž zazpíval se svou kamarádkou Monikou Bagárovou.

Jan Bendig rozhodně nezahálí a už pracuje na své nové písničce, o které řekl víc. "Doufam, že se mi písnička podaří. Jmenuje se 'Never give up'. Zpívám v ní o tom, at lidí jdou za svým snem a nikdy se nevzdávají," prozradil Bendig, který jí složil ješte když bylel v Anglii.

Ikdyž v Česko Slovenské SuperStar překvapivě vypadl, případných problému s hudobní kariérou se neobáva. Spolupracovat by chtěl i s Monikou Bagárovou a Denisem Lachom, s kterými si během účinkování v soutěži rozumněl nejvíc.

"S Monikou i Denisem by sem rád nahrál duet," řekl Bendig a dodal, že si něco přichystal i pro celou finálovou dvanácku "Chtěl bych napísat píseň i pro ně, ale ješte nevim, o čem by měla skladba byt."

Vzkaz od Honzy

11. prosince 2009 v 17:57
No, co se dá dělat, vypadl jsem. Ale dál se budu rvát za svý práva a budu pro vás zpívat. Vždyť v soutěži vlastně o nic nešlo, i když šlo o 100 000 eur :-) Nejspíš jsem vám nebyl tak sympatickej, v týhle soutěži nejde jen o zpěv. Ale v pohodě, beru to v klidu. Moc vám všem děkuju za vaše hlasy!!!

starší Rozhovor v BG

11. prosince 2009 v 17:46
Girl!: Ty jsi přez média scháněl nějakou neznámou slečnu. Ozvala se ti?
Jan: Neozvala, ale to se dalo čekat. Nejspíš se k ní ten vzkaz ani nedostal nebo si nebyla jistá, že myslím zrovna ji.

Girl!: Když jsme u těch holek, jaké typi se ti líbí?
Jan: Mně se hrozně líbí Demi Lovato, do té jsem úplný blázen. Nebo taková Megan Fox...

Girl!: V prvních kolech ses ukázal jako trémista, napadlo tě, že se dostaneš takhle daleko?
Jan: Tak to vůbec ne. V divadle to se mnou bylo fakt nahnutý. Vůbec mě nechtěli pustit dál. Když jsem přesto prošel, tak jsem se naštval a řekl jsem si, že se do toho pořádně opřu.

Girl!: Jak dlouho se chystáte na finále? Co děláte v týdnu?
Jan:Máme zkoušky s hlasovým pedagogem, pak s klavírem, s celou kapelou, takže je toho fakt dost. Občas je naplánovaná nějaká akce, chodíme i do posilovny, a když máme volno, tak se rádi prospíme. Rozhodně se nenudíme...

Girl!: Máš nějaký idol?
Jan: Obdivuju už dlouho Ewu Farnu, skupinu Jonas Brothers a samozřejmě Demi Lovato:-)

Co o Honzovi nevíš:
• Vyhrál školní pěveckou soutěž Academy Idol v Liverpoolu.
• Na začátku soutěže se rozešel se svou holkou, a to docela kuriózně. Dotyčná dala Honzovi kopačky přes jeho bratrance. Ten mu "vzkaz" předal v jednom z prvních kol.
• Je hrozně pořádkumilovný. Na hotelu často uklízí, na rozdíl od svého spolubydlícího Denise.
• Kdyby vyhrál SuperStar a s tím i finanční odměnu, zajel by si do Paříže nakoupit hadříky.

Bendig? Plačme nad ním, plačme nad SuperStar!

10. prosince 2009 v 18:43
Vyřazení Jana Bendiga z pěvecké reality show bylo šokem pro porotu, soutěžící i moderátory. Stoprocentní profesionálka Adela Banášová se poprvé neovládla, měla v očích slzy a zlomil se jí hlas.

Den poté (při pondělním rozstřelu) se kdekdo domníval, že odejde Miro Šmajda nebo Dominika Stará. Martin Chodúr ani Honza Bendig nepřicházeli v úvahu a této tezi odpovídal i názor poroty. Diváci si jen museli drahnou, tradičně nudnou a rozvleklou dobu počkat, zda se očekávání potvrdí. První moment napětí si užili, když čtveřice adeptů čekala na lavici na verdikt. Jako vždy vyděšené oči Honzy, odevzdaný výraz Dominiky, záběr na nervózní ruce ztuhlého Martina. Na pódiu nakonec zůstal Šmajda a Bendig, jehož diváci určili k odstřelu.

Bendig, který probrečel každý vyhazov, neplakal. Místo něj štkala Marta Jandová, kterou musel utěšovat Pavol Habera. Slzy ronila i Dara a moderátorka Adela Banášová poprvé vypadla z role. "Nestyď se za to, to je moc hezké, jak tě to dostalo. Dojímáš i mě," utěšoval v konci přenosu Adelu Leoš...

To, že patnáctiletý Jan Bendig skončil na čtvrtém místě, rozhodně není katastrofa. I to je velký úspěch, nevídaná šance do budoucna. Nicméně jeho vyhazovem se diváci připravili o jeden z emotivních zážitků. Příště zbylí tři finalisté zazpívají po třech písničkách včetně repertoáru mistra šansonu Richarda Müllera. Věřím tomu, že emotivní Bendig by si s tím uměl poradit. U Chodúra velmi pochybuji, ale nechci být špatným prorokem.

Vyhazov Bendiga.. všechno to byl podvod?

9. prosince 2009 v 18:32
Šokujúce vyradenie Jana Bendiga (16) zo SuperStar nemá žiadnu logiku! Nerozumeli mu po vyrieknutí verdiktu porotcovia ani finalisti, a už vôbec nie esemeskujúci diváci, pre ktorých bol Bendig stále väčším idolom.

V pondelok o tretej známý hackerí na internete zverejnil výsledky SMS hlasovania: "Dnes vypadne Dominika Stará!" Doteraz sa pritom nikdy nemýlil - uhádol vyhadzov Šenkovej, Lacha aj Bagárovej...
Vysledky 15:30:
Chodur 29.5%
Bendig 28%
a Stará? O víc jako 10% mín!

Čím o že Honza vypadnul?

1. možnost:

Stará se ihned dozvěděla, výsledky co zveřejnil heckr. Kontaktovala blízké a fanklub. Ti jí zajistili pár stovek hlaů, které už na postup stačit mohli!

2. možnost:

Záměrný podvod televize. Nevihodila Bendiga, aby měli ve finále ještě nějake děvče. A zvýšení sledovanosti ze strany slováků. Není však risk přijít o takového šoumena jen protože tam budou ted 2 slováci a 1 čech?

3. možnost:
Záměr sázkovích kanceláří. Na Honzovu výhru si vsadilo hodně lidí, takže když vypadne a nevyhraje získa sazková kencelář hodně peněz. Když se sáz. kanceláře dozvěděli průběh hlasování, mohli poslat lehce hlasy šmajdovi a Staré, aby Bendiga předběhli. Pro ně těch pár sms nestojí nic, proti tomu co získají za špatné sázky na Bendiga.

Honza žil v Anglii..proto špatně mluví :)

8. prosince 2009 v 14:43
"Už dávnejšie som si všimol, že s češtinou dosť bojuješ," povedal Bendigovi Paľo Habera. Jan denníku Blesk vysvetlil, čo je za tým. "Žili sme s rodinou asi tri roky v Anglicku. Veľmi som si zvykol na angličtinu a tak sa mi oba jazyky pletú," priznal Bendig a zároveň dodal, že domov sa vrátili najmä kvôli SuperStar.

"Prišli sme chvíľu pred súťažou. Keď som postúpil, bolo jasné, že sa hneď nebudeme vracať do Anglicka," tvrdí Jan. Ani po jeho vypadnutí sa na Ostrovy vracať nebudú. "To by som si tým predsa všetko pos...," povedal pekne po česky Bendig.

Jandová a Ben o Janově odchodu

8. prosince 2009 v 14:39


Jandová:

Je to škoda. Tohle rozhodnutí je malá katastrofa. Nechápu jej. Jan Bendig měl výborný hlas a i když mu nějaké tóny sem tam ujely, uměl suverénně pokračovat dál. Dobře se pohyboval, zpíval s obrovským nasazením, do písničky dal celé srdce. Svým emotivním nábojem dokázal strhnout lidi a navíc byl přirozený. Žádná křeč a divadlo.
Takže...
Honza měl být v absolutním finále. Já ho dokonce viděla jako možného vítěze. Právě pro všechny jeho vlastnosti, které jsem vyjmenovala. Mému srdci byl nejbližší.

Ben Cristovao:

Tak cekal jsem hodne ale tohle nee.. Koho si tam vybirate na tu superstar? :-) Me teda prisel Hana minimalne na finalovou dvojku ..:-? Rikam ja v tehle soutezi uz nic nechapu ..:-/ To je tak super clovek ze by jste nechapali .. :-/
 
 

Reklama