Rozhovor pro Šíp

3. listopadu 2009 v 15:12 |  články
Finalista soutěže Česko Slovenská SuperStar Jan Bendig (15), rodák z Hradce Králové, musel podobně jako mnoho jeho kolegů společně se svou finálovou účastí řešit, jak to bude se školou. Zrovna dokončuje základku, a tak se může jeho absence neblaze projevit v budoucnosti. Benjamínek SuperStar se ale snaží i přes nabitý program věnovat škole maximum.

Jak to teď máš se školou?

Do školy teď sice nechodím, ale snažím se pořád držet krok s ostatními. Úkoly si nechávám posílat e-mailem, a když se nepřipravuji na vystoupení nebo nezkouším, tak se je snažím dělat. Snad to zvládnu, rozhodně nemám v plánu být blbec bez základky!

A jak to vypadá s tvými studijními výsledky?

Ideální to není, ale aspoň mám pořád co zlepšovat (smích).

Co říkáš nedávným spekulacím o tvé homosexualitě?

Mrzí mě, že se něco takového stalo. Můžu si za to ale asi trochu i já sám. Měl jsem lépe volit slova. (Spekulace totiž vyvolala skutečnost, že jednu ze svých semifinálových písní věnoval kamarádovi -pozn.red.)

A co láska?

Já jsem teď zamilovaný, moje láska je neznámá Slovenka. Chtěl bych ji najít, i když si nedělám velké naděje. Mluvil jsem o tom s novináři, ale zatím na to nereagovala. Ale na Facebooku mi spousta holek píše, že to byly určitě ony, které jsem viděl (smích). 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 30. listopadu 2009 v 19:21 | Reagovat

Hmm, furt dokola to stejné, co už víme x) tak novináři už nemají, za co by dostali prachy, tak z nich tahaj rozhovory a většinou si, jak je známo něco k tomu bvymyslí, a potom chudáci to mají v superstárovském životě těžké. Co taková paulína?? Plstě je mi jich líto a nechtěla bych morpadvu být obětí novynářů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama