Listopad 2009

Monča vypadla

30. listopadu 2009 v 20:57 články
Honza do dalšího kola postoupil :) Ale tentokrát vypadla jaho nejlepší kamarídka Monika Bagárová. Já sem s tím tak nějak počítala, takže sem dneska poslala hlas i ji. Ale boužel :( Má krásný hlas a podle mě zpívat nepřestane.
Honza ted musí prožívat těžke chvíle, vždyt s Mončou si byli tak blízcí :(

Nervózní Bendig: Před finále brečel na toaletách!

30. listopadu 2009 v 15:30 články

Video s rozhovorem tady!

Stresy, mediální tlak, touha uspět a nezklamat nutí finalisty pěvecké soutěže šlapat na plný plyn! Jan Bendig, kterému před finále vypadl text, tuto maličkost neunesl a složil se na záchodě!
"Právě po skladbě Annie Lenox Why jsem před finále na konci zapomněl text, protože toho máme strašně moc. V zákulisí jsem měl hrozné nervy, neměl jsem náladu, s nikým jsem nemluvil, bylo toho na mě hodně. Šel jsem na záchod a tam jsem brečel z nervů," vysvětlil svůj nepříjemný stav Honza.

Přesto však včera finalista nezklamal a porotce Paľo Habera ho za jeho výkon patřičně odměnil. "Bylo to nejlepší vystoupení dnešního večera," lichotil mu slovenský zpěvák.

I když to podle slov mladíka vypadalo, že mu text z hlavy vyfučí a on se před davy fanoušků ztrapní, nakonec svým výkonem přesvědčil. "Vždycky se bojím, že mi na jevišti vypadne text. Před vstupem na pódium jsem se ale modlil a držel svůj křížek, který mi pomohl," vyjádřil se pro cas.sk Honza.


chudíínek můj :(

Jan Bendig - A-HA + Take on me

30. listopadu 2009 v 14:09 | KajushQa |  vytoupeniPosílejte hlasy!

29. listopadu 2009 v 22:46 Ostatní
Superstar právé skončila. První písnička se Honzovi podle poroti moc nevydařila, ale podlě mě by jí v superstar nikdo lip nezazpíval, protože byla fakt těžká :)
Druhou písničku už zazpíval božsky jako vždy!! Palo řekl že zpíval za celý večer nejlíp :)

Tak nezapoměnte posilat co nejvic hlasu :)
SMS ve tvaru STAR 11
na číslo 906 06 13Šárka Vaňková: Vsadila si na Jana Bendiga!

29. listopadu 2009 v 12:21 články


Šárka Vaňková se rozhodla, že si vsadí na vítěze první Česko Slovenské SuperStar. Jejím favoritem je Jan Bendig, do kterého ´vrazila´ rovné 3 000 korun.

"Věřím, že vyhraje Honza Bendig, protože je na svůj věk téměř hotovým zpěvákem a navíc každý finálový večer dokáže diváky něčím novým překvapit, ať se jedná o samotný zpěv nebo předvedenou show," zdůvodňuje Šárka svoji volbu.

zas prosím o hlasek :)

28. listopadu 2009 v 17:55 Ostatní
Hlasujte tady v SONC pro JANA Bendiga. Jsem tak jako KajushQa. Děkuju!

Prosím hlásek!


Honza o pondělním vyřazování

28. listopadu 2009 v 11:48 články
Včerejší vyřazovací večer byl úplně nejhorší ze všech, fakt! Stál jsem tam s mýma nejlepšíma kamarádama a věděl, že za chvíli někdo z nás půjde. Když jste několik měsíců s lidma, který jsou fakt super, trávíte s nima skoro všechen váš čas, poznáte se, je s nima děsná legrace a najednou vás rozdělí... O Moniku jsem se bál už v minulých kolech, takový tušení, ale nemyslel jsem si, že vypadne Denis. Pondělní večery jsou fakt děsný, nejhorší na celý Superstar!

Honza obklopený fanouškama!

28. listopadu 2009 v 11:24 články

Kým sa ostatní finalisti Česko Slovenskej SuperStar pripravovali na spoločnú autogramiádu na pódiu v jednom z bratislavských nákupných centier, Jan Bendig zvolil osobnejší prístup. Vrhol sa rovno do davu medzi výskajúce fanúšičky.
Tie sa po celý čas pokúšali dotknúť sa svojho idolu a získať od neho autogram na kúsok papiera či dokonca na ruku. A Bendig im to ochotne splnil. Nezabudol sa však občas pozrieť na ochrankárov, či sú mu nablízku. Skončiť pod nohami stoviek dievčat by už tak príjemné nebolo.

Otec Bendiga Sámerovi: Na rozdíl od tebe Honza zpívat umí!

28. listopadu 2009 v 11:19 články
"Bendig je blbec, neprirovnávajte ma k nemu, Iba sa opičí a kopíruje ma!"
Tieto slová vypustil pred pár dňami z úst finalista prvej série Česko hľadá SuperStar Sámer Issa (25). Adresoval ich doterajšiemu suverénovi Česko Slovenskej SuperStar Janovi Bendigovi (15), preto nás zaujímalo, čo na tento mimoriadne kritický výrok hovorí jeho otec, Jan Bendig starší (38).

"Je to nezmysel, Honza Sámera určite nekopíruje. Vôbec ho nepočúva ani nesleduje. Je pravda, že keď súťažil v SuperStar, tak sme mu fandili, ale to je už pár rokov dozadu. Nechcel by som mu krivdiť alebo nejak ublížiť, ale ak to naozaj povedal, tak sa mýli. Honza ho nekopíruje a ani na to nemá dôvod. Na rozdiel od neho vie aspoň spievať," povedal nám v Třebechoviciach pod Orebom Jan Bendig starší.


PLS hlasek!!

27. listopadu 2009 v 14:58 Ostatní
Přihlasila sem Honzu do SONC u meho sb tak prosím hlasujte pro KajushQu

TADY HLASUJTE


Děkuju!!

Co bude honza zpívat v 6.kole??

26. listopadu 2009 v 18:47 články
A ha - Take on me


Annie Lennox- Why


Děti Karla Gotta fandi Honzovi

25. listopadu 2009 v 17:02 články
Děti Karla Gotta už mají o vítězi SuperStar jasno! Stane se jím Jan Bendig, kterému děvčata velmi fandí, a dokonce se s ním i osobně setkala.

"Děti jsou nevyzpytatelné, když se jim někdo zalíbí. Děvčata měla hlavně velkou radost z toho, že jsou přímo uprostřed dění," řekl pro Čas.sk Karel Gott. "Musím přiznat, že někteří finalisté se jim zalíbili, ale jsou to děti a velmi často tak mění své idoly," prozradil český slavík, jehož dcery si vyžádaly setkání přímo s Janem Bendigem.

"Ano, ptaly se mě na něho, teda Charlottka, protože Nelly ještě moc nemluví. Charlottka už má také od každého podpis a má to i vylepené, ale stále to mění, takže právě podle toho je vidět, jak rychle dokáže měnit své názory a střídat tak své idoly," řekl se smíchem Gott.

Jan Bendig má podporu i v rodině Karla Gotta. Dcery Božského Káji Bendigovi velmi fandí, a dokonce si s ním vyžádaly i osobní setkání.

Setkání s Janem Bendigem bylo zážitkem nejen pro Gottovy dcery, ale i pro samotného finalistu. "Hned po dotočení reportáže jsem si s nimi hrál. Nejen já, ale i ostatní. Nelly a Charlottka jsou super andílci," neskrýval nadšení Bendig.

"Já vlastně ani nevím, proč se chtěly setkat právě se mnou, zřejmě jsem je zaujal," smál se Bendig, který doteď netušil, že Gottovy dcery fandí právě jemu.

"Setkání s Karlem bylo WOW! Je to velmi upřímný a dobrý člověk a hlavně si umí vážit druhých," prozradil nadšený Bendig, který měl velké obavy zpívat před Karlem Gottem. "Já jsem se bál, že zapomenu text," dodal SuperStárista, který si vysloužil za nedělní výkon od Gotta velký potlesk.


Videa - rozcestník

24. listopadu 2009 v 18:34 | KajushQa |  video


Ostatní videa

např rozhovory atd..

Vystoupení


Předchvílí sem měla málem infarkt xD

23. listopadu 2009 v 20:56 články
Honzík postupuje do dalšího kola!! Ale nebylo to dneska až taklehke jak vždycky.. Honza byl ve trojice s Denisem a Mončou. Což sou jeho nej kamoši v superstar.... Potom byl už ve dvojici už jen s Denisem.. to sem se malem zhroutila při představěěže může vypadnout :) Ale nakonec postoupil :) Gratuluju!

Něco málo o mě

23. listopadu 2009 v 18:44
Takže rozhodla sem napsat tu pár řádek o mě, aby ste viděli kdo tady vůbec píše :). Našla sem na internetu jekýsi dotazník tak sem se ho rozhodla vyplit xD Tááákže..

Jméno : Karolína
Datum narození : 10.12.1995
Nejoblíbenější barva : fialová, žlutá, bledě modrá...
Znamení : Střelec
Barva vlasů: Blondatý melír
Barva očí: Modré
Nejlepší předmět: Anglina
Nejhorší předmět : Čeják
Tvoje povaha: Optimista, Sangvinik, flegmatik.. a nevim
Co tě dokáže rozbrečet?: Hlavně filmy..a v nich ruzne nespravedlnosti..
Výška: 166 cm
Váha: nevim xD
Oblíbená hudba: Pop, rock, r´n´b, Electro..
Oblíbení zpěváci: Britney Spears, Taylor Swift, Black eyed paece, Miley Cyrus, PCD

Bendig: Som velmi lechtivý!

23. listopadu 2009 v 15:16 Videa


Honza v 10 letech!

23. listopadu 2009 v 10:34 Videa
Na internetu se objevilo video kde 10 ročný Jan Bendig zpívá jednu z nejtěšších písniček a to My Heart Will Go On od Celin Dion. Zpíval už tenkrat nadherne :)


Ukážu ti cestu rájem + Chodur ft. Bendig

23. listopadu 2009 v 10:19 | KajushQa |  vytoupeni


Táák už to skončilo

22. listopadu 2009 v 22:58 články
Superstar a kolo Karla Gotta a duetů už skoncilo:) Tak jak se vam to libilo??
Nejlepší bylo jak porota řikala že je Honza s Chodurem nejlepsi s cele souteze. To s nima souhlasim :) A jaky je vas nazor?? Me se libila dneska i Monča :)

Ted už se musíme zapojit hlavně my a posílat hlasy!
SMS ve tvaru STAR 11
na číslo 906 06 13